Všetky uvedené drevodomy a drevostavby sú k dispozícii v krátkom dodacom termíne. Aj Vy si môžete splniť svoj sen a vlastniť niektorú z krásnych, perfektne technicky prevedených, pravých kanadských drevostavieb CONUS - NELSON. Sú to drevostavby vhodné do akéhokoľvek prostredia s dizajnom a povrchovou úpravou stien plne prispôsobeným okoliu alebo požiadavkám. Vyrábajú sa a neustále vyvíjajú
v najstaršej a najväčšej kanadskej spoločnosti Nelson Homes Ltd. vyrábajúcej drevostavby už od roku 1949. Odvtedy za vyše 60 rokov vyrobila už vyše 60 000 domov. Sú dokonale odskúšané v najtvrdších podmienkach kanadskej prírody a Aljašky, tak ako aj v najteplejších oblastiach USA, či celého sveta. Sú to luxusné a najkvalitnejšie stavby na svete vyrábané a stavané touto technológiou. Sú určené na trvalé celoročné bývanie a vyrobené podľa požiadavky investora. 

 

© 1990 CONUS

Na obsah našej webovej stránky sa vzťahuje autorský zákon. CONUS vykonal všetky primerané opatrenia k zabráneniu prenosu vírusov touto webovou stránkou, a preto odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadné straty a škody vzniknuté z poškodenia počítačových programov alebo elektronických dát prijemcu následkom prípadného stiahnutia si údajov z tejto webovej stránky. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za informácie publikované na webstránkach našich partnerov.